Про нас

Чому ми?

Все просто

Maxifood Ukraine LTD – імпортер вин з акцентом на добірні вина з Італії. Ще одним напрямком є ​​імпорт і експорт високоякісних спиртних напоїв і делікатесів.

Все з одних рук, з нашого центрального складу у Львові, є для вас у величезній кількості!

Завдяки багаторічним, дуже хорошим контактам, з багатьма європейськими виробниками і виноробнями, ми можемо швидко реагувати на індивідуальні запити клієнтів. Ми будемо раді стати компетентним консультантом при створенні або оптимізації вашого асортименту.

Філософія компанії – запропонувати вам кращий сервіс і якість!

Чому ми?
Про нас

Нагороди

Вибір споживача року — 2018 Вибір споживача року — 2018

ТМ Novellina перемогла у номінації «Вибір споживача року» на церемонії «Люди року 2018. Волинь». Цей захід проходить у рамках загальнонаціональної програми «Люди ХХІ століття», що відбувається регулярно з 1995 року. Лауреатами програми стають люди і компанії, що творять новітню історію України, працюють на її позитивний імідж і авторитет у міжнародному співтоваристві.

Торгова марка року — 2018 Торгова марка року — 2018

«Торгова марка року» — нагорода, яку отримала ТМ Novellina на церемонії «Люди Львова -2018». Цей захід проходить у рамках загальнонаціональної програми «Люди ХХІ століття», яка відбувається регулярно з 1995 року. Лауреатами програми стають люди і бренди, що сприяють розвитку успішного й позитивного іміджу України.

Партнери Всеукраїнського ділового жіночого форуму — 2018 Партнери Всеукраїнського ділового жіночого форуму — 2018

ТМ Novellina виступила партнером «Всеукраїнського ділового жіночого форуму». Захід організував комітет з питань розвитку жіночого підприємництва при Львівській ТПП. Форум відбувається у Львові за участі 100 жінок з різних областей України. Учасниці обговорюють актуальні бізнес-тенденції та соціальні питання.